4 3 2 1

Jméno: *
Příjmení: *
Tým:
Ulice: *
Město: *
PSČ: *
Stát:
Telefon: *
E-mail: *
Kategorie: *
Pohlaví:Žena Muž
Trasa závodu: 25 km 50 km 7 km (pro děti) děti areál koupaliště
Triko: Objednávám si triko za cenu 200 Kč.
"S" "M" "L" "XL" "XXL" * Vyberte velikost trika
Souhlas:
* Souhlasím a do této akce se registruji na vlastní nebezpečí.
Nejsem internetový robot... :c2h7g2n3d (Zkopírujte tento text do políčka níže)
*

* Údaje je nutno vyplnit


Vydáno:Startovné dle kategorií a vyhlašované kategorie.
Krátká trať - 25km: do 15.7.2019 - 250,--Kč
                                   po 15.7.2019 a na místě - 300,--Kč

Dlouhá trať - 50km: do 15.7.2019 - 350,--Kč
                                    po 15.7.2019 a na místě - 400,--Kč

Děti (areál i 7km) - ZDARMA!!

Startovné uhraďte na č.účtu 278378534/0300, ČSOB, a.s.,, pobočka Zábřeh!!!
Jako variabilní symbol uveďte váš datum narození, do zprávy příjemce vaše jméno a slovo Welzlův MTB maraton.
Rozhodující je datum připsání částky na uvedený účet.

Za předem přihlášené se považují jen ti závodníci, kteří zaplatili na náš účet v uvedených datech startovné. Všichni ostatní v rámci prezentace před závodem musí absolovat registrační proces!!!Zaplacené startovné již nevracíme. Děkujeme za pochopení.

Vzhledem k nutnosti předobjednání trik  je datum 9.7. poslednim možným dnem objednání a uhrazení. Poté bude možno Trika zakoupit v omezeném množství přímo u registrace v den závodu - 21.7. 2019 Děkujeme za pochopení .

Při úspěšné registraci obdržíte potvrzující email do schránky kterou uvedete a uvidíte se ve startovní listině. Pokud Vám email nedojde nebo se neuvidíte ve startovní listině, prosím registraci opakujte..






    


(133 přihlášení)
Řazení startovní listiny podle kriterií proveďte kliknutím na název sloupce v záhlaví startovní listiny.

Pořadí Příjmení Jméno Město Nar. Trasa Zaplaceno
1 Appl Tomáš Zábřeh 1981 25 km ANO
2 Applová Gabriela Zábřeh 2009 7 km - děti ANO
3 Bajgerová Nikola Stará Ves nad Ondřejnicí 1997 50 km NE
4 bartoš martin mohelnice 1979 50 km NE
5 bartoš martin mohelnice 1979 50 km NE
6 Bartůněk Marek Znojmo 1998 50 km NE
7 Boudný Pavel Slavkov u Brna 1982 50 km NE
8 Brandýs Roman Olomouc 1963 50 km NE
9 Brückner ivan Bohdíkov 132 1949 50 km NE
10 Bruštík Oliver Bruno Zábřeh 2017 Děti - areál koupaliště NE
11 Bruštíková Amélie Anna Zábřeh 2007 7 km - děti NE
12 Bruštíková Rozálie Mia Zábřeh 2008 7 km - děti NE
13 Bruštíková Antonie Ella Zábřeh 2014 Děti - areál koupaliště NE
14 Buček Petr Plumlov 1968 25 km ANO
15 Doležal František Ujezd 1987 25 km ANO
16 Eger Zbynek Zabreh 1973 25 km NE
17 Eliášová Lenka Hačky 1978 25 km NE
18 Faltus Roman Šumperk 1979 50 km ANO
19 Filka Karel Zlaté Hory 1987 50 km ANO
20 Hampl Pavel Mohelnice 1976 25 km ANO
21 Hanslian Filip 5 1987 50 km NE
22 Harlender Lukáš Náměšť na Hané 2007 25 km ANO
23 Harlender Michal Náměšť na Hané 1972 25 km ANO
24 Harlenderová Jitka Náměšť na Hané 1974 25 km ANO
25 Havlická Renata Budišov nad Budišovkou 1977 25 km NE
26 Havlíčkova Lucie Litovel 1997 25 km NE
27 Hekele Emil Lostice 1977 50 km NE
28 Herzán Jan Pardubice 2009 7 km - děti ANO
29 Herzán Marek Pardubice 2012 Děti - areál koupaliště ANO
30 Herzán Ondřej Pardubice 2013 Děti - areál koupaliště ANO
31 Hetflajš Jiří Mohelnice 1982 50 km NE
32 Hlásný Radek Písařov 1985 25 km NE
33 Honig Milan Chudobín 1969 50 km NE
34 Hundáková Ivana Žulová 1982 25 km ANO
35 Husek Karel Medlovice 1998 25 km ANO
36 Hyneček Michal Brno 1987 50 km NE
37 Jiroutek Juraj Olomouc 1960 25 km NE
38 jorda radek olomouc 1983 25 km ANO
39 jorda Štěpán olomouc 2015 Děti - areál koupaliště ANO
40 Kaniščev Alexandr Loštice 2009 7 km - děti ANO
41 Karafiátová Svatava Mohelnice - Újezd 1973 50 km NE
42 Kašný Tomáš Píšť 1987 25 km NE
43 Kašpar Petr Bruntál 1975 50 km ANO
44 Kašpar Lukáš Bruntál 2000 25 km ANO
45 Kašparová Lenka Bruntál 1979 50 km ANO
46 Keprt Jan Zábřeh 1954 25 km ANO
47 Keszelá Zuzana Krchleby 1990 50 km NE
48 Klecker Adam Mohelnice 2009 7 km - děti NE
49 Koblížek Petr Prostějov 1979 50 km NE
50 Köhler Jaroslav Bouzov 2016 Děti - areál koupaliště ANO
51 Kolomazník Tomáš Zábřeh 1976 50 km ANO
52 Komárková Eva Šumperk 1958 50 km ANO
53 Kopecký Lukáš Brandýs nad Orlicí 1978 50 km NE
54 Kopečný Petr Olomouc 1982 25 km ANO
55 Kosek Jiří Studene 1966 50 km NE
56 Kotasová Natálie Zlaté Hory 2004 7 km - děti ANO
57 Kouřil Jiří Jeseník 1955 50 km ANO
58 Kovářová Ivona Nový Malín 1975 25 km ANO
59 krejčí vladislav Paseka 1974 50 km NE
60 Kubiš Ondřej Zlaté Hory 1988 50 km ANO
61 Kučera Jiří Vrbovec 1969 50 km NE
62 Kunert Dominik Hrabová 2002 25 km ANO
63 Kunert Dominik Hrabová 2002 25 km NE
64 Kušnír Ondřej Hradec nad Moravicí 1999 50 km ANO
65 Lindner Martin Unicov 1987 25 km NE
66 Luzarová Tereza Zlaté Hory 2004 7 km - děti ANO
67 Machalický Milan Olomouc 1961 25 km NE
68 Macháňová Sabina Hranice 1992 50 km NE
69 Mánek Erik Troubelice 1990 50 km NE
70 Markovska Nadezda Vikyrovice 1985 25 km NE
71 Matysík Kateřina Šumperk 1990 25 km ANO
72 Mikula Jan Frýdek-Místek 1990 50 km ANO
73 Mitvalská Bára Žamberk 2009 7 km - děti ANO
74 Nádvorník Zdeněk Cechovice 1962 25 km NE
75 Nečas Miroslav Olomouc 1974 25 km ANO
76 Neset Jan 477/2 1986 50 km NE
77 Nesetová Tereza Litovel 1989 50 km NE
78 Neumann Boris Žulová 1968 50 km NE
79 Novák Michael Olomouc 1992 50 km ANO
80 Novák Patrik Šumperk 1992 50 km ANO
81 Nováková Kateřina Olomouc 1973 50 km ANO
82 Pančocha Petr Ludkovice 1972 25 km ANO
83 Parbo Joachim Lostice 1974 50 km NE
84 Petruš Lubomír Olomouc 1990 50 km NE
85 Piechaczek Jan Praha 3, Vinohrady 1985 50 km ANO
86 Planička Robert Zábřeh 1976 50 km ANO
87 Pospíšil Petr Brandýs nad Orlicí 1979 50 km NE
88 Prokop Daniel Mohelnice 2015 Děti - areál koupaliště NE
89 Provaz David Paseka 1974 25 km ANO
90 REŠL David Bouzov 1975 50 km NE
91 Richard Jílek Brno 1972 50 km NE
92 Rybnikar Antonin Šternberk 1984 50 km NE
93 Ryšavý Vojtěch Šumperk 1994 25 km NE
94 Rýznar Jaroslav Uničov 1986 25 km NE
95 Schmidtová Tereza Pardubice 1991 50 km NE
96 Schmidtová Tereza Pardubice 1991 25 km NE
97 Skoumal Roman Nový Malín 1972 25 km ANO
98 Skoumal Roman Nový Malín 2003 50 km NE
99 Slavíček Petr Olomouc 1990 25 km NE
100 Smolík David Šumperk 2016 Děti - areál koupaliště NE
101 Sobala Miroslav Jeseník 1962 50 km ANO
102 Spáčil Leopold Letovice 1959 50 km ANO
103 Struhár Semi Dolní Libina 2002 50 km ANO
104 Stryk Milan Zábřeh 1985 50 km NE
105 SVÁDOVA Laura Zábřeh 2013 Děti - areál koupaliště NE
106 Svoboda Marian Žamberk 2003 50 km ANO
107 Svoboda Marcel Žamberk 2007 7 km - děti ANO
108 Šenk Martin Uničov 1978 25 km NE
109 Škodová Radka Lázně Bohdaneč 1977 50 km NE
110 Šlor Robert Pardubice 1983 25 km NE
111 Šotola Rostislav Lesnice 1976 25 km NE
112 Šuba Jan Uničov 1984 25 km NE
113 Uchytil Alois Zlaté Hory 1966 50 km ANO
114 Uchytil Marek Zlaté Hory 2009 Děti - areál koupaliště NE
115 Uchytil Marek Zlaté Hory 2009 7 km - děti NE
116 Václavek Lukáš Dřevohostice 1991 50 km NE
117 Vaculík Lukáš Ostrava 1992 50 km NE
118 Valouchová Marie Šumperk 1973 50 km NE
119 Večeř Michal Uničov 1984 50 km ANO
120 Večeřová Ellen Uničov 2014 Děti - areál koupaliště ANO
121 Vlček Pavel Litovel 1990 50 km NE
122 Vodica Dominik Výšovice 2016 50 km NE
123 Vodica Dominik Výšovice 2016 Děti - areál koupaliště ANO
124 Vodicová Adéla Výšovice 2014 Děti - areál koupaliště ANO
125 Vondruška Miroslav Libina 1969 50 km NE
126 Vychodil Lubomír Litovel 1957 25 km NE
127 Wiedermann Filip Šternberk 1994 25 km ANO
128 Wittnerová Bronislava Olomouc 1983 25 km ANO
129 Ziimmermann Jakub Zábřeh 2007 7 km - děti NE
130 Zvědělík Ondřej Vrbno pod Pradědem 2005 25 km NE
131 Zvědělík Ondřej Vrbno pod Pradědem 2005 7 km - děti NE
132 Zvědělík Jakub Vrbno pod Pradědem 2011 7 km - děti NE
133 Žouželka Otakar Postřelmov 1964 25 km NE
Programming: Jan Novotný    |     Graph. design: Ondřej W. Voráč (blackhand.cz)    |    counter: 410710, visited: 21.09.2019, 03:21